INFOLINIA: 888 232 823pn-pt 8-17:00sklep@sollux.pl

DOSTAWA

Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce „Koszty dostawy” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

Dostawa zamówionych Produktów odbywa się za pośrednictwem jednego z dostępnych przewoźników wskazanych na stronie internetowej www.sollux.pl.

Dostawa Produktów realizowana jest w terminie do 7 dni, chyba, że w opisie produktu wskazano krótszy termin dostawy. Termin dostawy oblicza się w następujący sposób:

przy płatności przelewem, termin ten rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy, przy płatności „płatność za pobraniem”, termin ten rozpoczyna się od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

1. KOSZTY DOSTAWY (dla zamówień o wartości powyżej 300 zł dostawa jest GRATIS) są następujące:


  Wpłata na konto:

   Pocztex Kurier48 13,00 zł
   Przesyłka kurierska 16,00 zł

  Płatność przy odbiorze:

   Pocztex Kurier48 pobraniowy 16,00 zł
   Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł

  W przypadku dostawy poza granicę Polski zawsze wcześniej uzgodnij z nami koszty wysyłki.

  Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem jednego z dostępnych przewoźników: DPD, GLS, DHL, Poczta Polska.