INFOLINIA: 888 232 823pn-pt 8-17:00sklep@sollux.pl

Konto

Założenie Konta w Serwisie Sollux.pl jest możliwe po podaniu danych wskazanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez nich założenie Konta nie jest niemożliwe.
Administratorem danych osobowych jest SOLLUX LIGHTING SP. Z O.O. SP.K. z siedzibą w Budzyniu (64-840), przy ul. Łokietka 35, adres email: rodo@sollux-lighting.pl.

Dane są przetwarzane przetwarzamy w celu prowadzenia Konta oraz umożliwienia korzystania z usług dostępnych w Serwisie. Przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonania umowy, którą zawarto poprzez zaakceptowanie Regulaminu Serwisu.

Dane osobowe są przetwarzane w celach marketingowych, tj. prezentowania ogólnych reklam czy ofert dotyczących produktów lub usług. W takim wypadku podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest tzw. prawnie uzasadniony interes administratora danych.

W celu umożliwienia korzystania z Konta, dane są przetwarzane przez okres wykonywania umowy zawieranej poprzez akceptację Regulaminu Serwisu. W przypadku podejmowania działań marketingowych, do czasu wniesienia sprzeciwu bądź do czasu przedawnienia roszczeń na mocy przepisów w tym Kodeksu cywilnego.

Użytkownik ma prawo do:
– wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
– przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora);
– dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
– żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

Dane możemy przekazywać usługodawcom zaangażowanym do realizowania usług w imieniu administratora – kurierzy, podmioty świadczące usługi transportowe i spedycyjne, podmioty świadczące usługi płatnicze, podmioty świadczące usługi wystawiania faktur w imieniu i na rzecz administratora, podmioty świadczące usługi doradcze w tym kancelarie prawne, audytorzy, dostawcy usług IT, podmioty świadczące usługi w zakresie obsługi poczty elektronicznej, hostingu, obsługi administracyjnej, dostawcy usług marketingowych i PR, agencje reklamowe.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce przetwarzania danych osobowych dostępnej tutaj: https://sollux.pl/polityka_prywatnosci.html.