INFOLINIA: 888 232 823pn-pt 8-17:00sklep@sollux.pl

Formularz kontaktowy

Kontaktując się za pośrednictwem formularza prosimy o podanie danych w nim wskazanych. Podanie danych jest dobrowolne. Brak danych spowoduje, że wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe. Przesyłając wiadomość wraz z podanymi danymi użytkownika wyraża zgodę na przetwarzanie danych w celu komunikacji i udzielenia odpowiedzi. Użytkownik ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. W zależności od treści wiadomości, podstawą przetwarzania danych może być również uzasadniony interes administratora danych.

Administratorem danych osobowych jest SOLLUX LIGHTING SP. Z O.O. SP.K. z siedzibą w Budzyniu (64-840), przy ul. Łokietka 35, adres email: rodo@sollux-lighting.pl.

Dane są przetwarzane do czasu zakończenia komunikacji, chyba że przepisy prawa będą wymagać dłuższego przetwarzania bądź też na podstawie uzasadnionego interesu administratora jeśli pojawią się jakiekolwiek roszczenia – do czasu przedawnienia roszczeń na mocy przepisów w tym Kodeksu cywilnego.

Użytkownik ma prawo do:
– wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
– przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora);
– dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
– żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

Dane są przekazywane dostawcom usług marketingowych i PR, agencjom reklamowym, dostawcom usług w zakresie obsługi poczty elektronicznej, hostingu, IT, obsługi administracyjnej, obsługi prawnej lub doradczej.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce przetwarzania danych osobowych dostępnej tutaj: https://sollux.pl/polityka_prywatnosci.html.