Oświetlenie jak bombki na choince

W ostatnim czasie bardzo wzrosła popularność lamp w kształcie kuli. Ludzie doceniają fakt, że gwarantują one nie tylko odpowiednie oświetlenie w domu. Dlaczego takie lampy są zatem coraz częściej wybierane? Jak je instalować? Na jakie produkty warto zdecydować się?

Dlaczego warto wybierać lampy w kształcie kuli?

Składa się na to kilka czynników. Przede wszystkim, lampy o takiej charakterystyce są bardzo eleganckie, dlatego znakomicie pasują do nowocześnie urządzonych mieszkań. Cechują się również uniwersalnością. Tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować je w rozmaitych pomieszczeniach – zapewniają bowiem właściwe oświetlenie w domu. To sprawia, iż można ich użyć w różnych miejscach i wszędzie cieszyć się optymalnym światłem. Oprócz tego, lampy w kształcie kuli są bardzo często wybierane przez ludzi, którzy stawiają na minimalistyczne, proste konstrukcje. Gdzie znaleźć takie elementy? Wystarczy tylko odwiedzić stronę lampy sklep online. Można tam znaleźć produkty różnych, cenionych w branży, marek.

Lampy w kształcie kuli – jak je instalować?

Kolejną zaletą tych produktów jest łatwy montaż, który nie powinien sprawić nikomu większych problemów. Co zrobić, aby wykonać tę czynność szybko i sprawnie? Pierwszym krokiem jest przykręcenie blaszki do sufitu. Potem trzeba już tylko dokręcić resztę lampy do zamontowanej blaszki. Nie może zatem zaskakiwać, że ze realizowaniem tego zadania spokojnie poradzą sobie nawet osoby, które nie mogą o sobie powiedzieć, że są tak zwanymi „złotymi rączkami”. Zazwyczaj lampy w kształcie kuli pełnią rolę oświetlenia głównego – wtedy należy je zlokalizować na środku najważniejszych stref danego pomieszczenia.

Jakie lampy w kształcie kuli wybrać?

Zastanawiacie się, jakie produkty o takiej charakterystyce nabyć? Na pewno w tym celu warto wejść na stronę lampy sklep online – nie brakuje tam bowiem elementów, które powinny Wam przypaść do gustu. Oczywiście, spełniają one wyżej wymienione korzyści. Przykładem jest lampa wisząca BALL Transparent. Produkt tej firmy może być spokojnie zastosowany w salonach, sypialniach, kuchniach, korytarzach lub przedpokojach. Został precyzyjnie wykonany z metalu oraz szkła. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać kolorowe, szklane klosze, które nadają całości indywidualnego charakteru.

60cfa46f0f2aff4908bce9fbc1510fc0

Bardzo dobrym wyborem jest również lampa wisząca MARCO. Jakie są jej najważniejsze zalety? Produkt zapewnia odpowiednie oświetlenie w domu – i to w różnych pomieszczeniach, ponieważ może być zamontowany w takich miejscach jak salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój czy korytarz. Poza tym, odznacza się bardzo starannym i eleganckim wykonaniem – nie może być jednak inaczej, skoro producentem jest Sollux Lighting. Mocnym punktem tej lampy jest też szklany klosz w stonowanych kolorach, który stwarza niezapomniany klimat (na przykład w trakcie uroczystej kolacji itp.).

2451fb3a0db2a8416c35c045c5772f15

Prezentowana poniżej stylowa lampa wisząca CAMILLA Grafit Kula Akryl Zwis E27 cechuje się nieszablonowym designem, dlatego może być zastosowana w bardzo nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Mamy tutaj do czynienia z gustownymi, akrylowymi dodatkami, które zostały umieszczone wewnątrz lampy. Stwarza to niezwykły efekt. Lampa została starannie wykonana z metalu, szkła oraz plastiku. Producent Sollux Lighting zadbał o każdy, nawet najmniejszy detal, dlatego nawet najbardziej wybredni klienci powinni być usatysfakcjonowani.

c0905721fb27509a66982a7e85f885b3

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *